Diagnostika ja ravi

Kaasaegseim veenihaiguste diagnostika ja ravi.

Veeniravi kliinik pakub oma klientidele veenihaiguste diagnostikat ja ravi. Kasutame veenilaiendite ravis kõige kaasaegsemaid metoodikaid, mis vastavad rahvusvahelistele ravijuhenditele. Igale patsiendile koostatakse personaalne raviplaan vastavalt tema vajadustele ja meditsiinilistele näidustustele.

Soolestiku valutu uurimine digitaalse endoskoobiga.

Sooleravi kliinik viib läbi soolestiku diagnostikaid kõige kaasaegsema varustuse abil. Koostöö rahvusvaheliste partneritega tagab meile ligipääsu uusimatele teadmistele ja meditsiinitehnikale.
Meie kliinik pakub valikuvõimalust: patsient võib protseduuri läbida sedatsiooni või kohaliku tuimestuse all. Me väärtustame diskreetset lähenemist ja patsiendi privaatsust ning mugavust protseduuri ajal.
Meie meeskonda kuuluvad kogenud kirurgid ja proktoloogid, anestesioloogid, samuti professionaalsed meditsiini- ja operatsiooniõed ja assistendid.

Meditsiiniline jalahooldus ja ravi.

Jalakliinik tegeleb jalalaba probleemidega, nagu näiteks sissekasvanud küüned, konnasilmad, hüperkeratoos, nahalõhed, varvaste ja varbaküünte deformatsioonid. Meie kliinikus töötavatel spetsialistidel on meditsiiniline haridus, nad teavad mitte ainult seda, mida probleemi puhul teha, vaid oskavad ka selgitada, miks see probleem tekkis, ning soovitada profülaktikavahendeid. Veel on meie kliinikus võimalik saada konsultatsiooni ning soetada Saksa firma BAEHR professionaalseid jalahooldustooteid.

Esteetiline meditsiin

Intiimse tsooni diagnostika ja ravi.

Esteetiline günekoloogia on kaasaegse meditsiini valdkond.
Meie kliinikus läbiviidavad laserprotseduurid aitavad taastada:
– intiimlihaste tavapärast toonust
– intiimtsooni tundlikkust
– tupe deformatsiooni käigus tekkinud muutusi
Protseduur aitab Teil vabaneda limaskestade kuivusest ja atroofiast, ebamugavatest ja valulikest sündroomidest, mis tekivad intiimvahekorra ajal. Samuti meie kliinikus kasutatakse intiimtsooni funktsiooni taastamiseks PRP injektsioone.

Esteetilise meditsiini kliinik.

Tallinna ilukliinik vipMedicum tähendab:
– Diplomeeritud, meditsiinilise kõrgharidusega spetsialiste.
– Uusimaid esteetilise meditsiini valdkonna aparaatseid tehnoloogiaid.
– Kaasaegseid seadmeid.
– Eksklusiivset kosmeetikat.
– Mittekirurgilisi noorendamise meetodeid.
– Lasernoorenduse ja laserravi protseduure.
– Ja veel — teadmisi sellest, mida naine ilus olemiseks vajab ja kuidas seda saavutada. Meie spetsialistid jälgivad kõiki uuendusi, mis toimuvad maailmas iluravi valdkonnas, et kasutada kõige tulemuslikumaid saavutusi teie heaks.

Laserepilatsiooni keskused üle Eesti.

LaserSecreti keskused pakuvad laserepilatsiooni konkurentsivõimeliste hindadega. Püüame teha laserepilatsiooni kättesaadavaks igas linnas ja seetõttu arendame rahvusvahelist LaserSecreti keskuste kett.
Laserepilatsiooni keskused on lasersüsteemi “RL Secret” arendajate esindajad. See süsteem on paigaldatud enam kui 400 laserepilatsioonikeskusesse üle maailma.